Batıkent Mah. Ulusal Egemenlik Bulv. No: 12 Tepebaşı / Eskişehir
Global Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Vizyon & Misyon

Global Dental Eskişehir Logo

VİZYONUMUZ

GLOBALDENT Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak vizyonumuz, modern tıp uygulamalarını ve teknolojilerini yakından takip ederek; uluslararası standartlarda hizmet kalitesi sunan, diş sağlığını geliştirme ve koruma bilinciyle; alanlarında uzman hekimlerin yer aldığı ekipleri barındıran, çalışan ve hasta memnuniyetini temel alan Türkiye ve uluslararası düzeyde bir hastane olmaktır.

MİSYONUMUZ

GLOBALDENT Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hastalarımızın memnuniyeti her zaman temel ilkemiz olmuştur. Tedavi yöntemlerinde teknolojinin bütün olanakları yerine getirilirken güleryüzlülük ve bilimsellik değişmez ilkelerimiz olarak benimsenmiştir.

HEDEFİMİZ

Hedefimiz ağız, diş ve çene hastalıkları ile ilgili en son tedavi yöntemlerini ve teknolojiyi kullanarak hastalarımızın memnuniyetini daima arttırmaktır. Hastanemizi tercih eden hasta sayısını yükseltmek ve sadık hasta oranını arttırmak, tüm uzmanlık dallarında içinde uzmanların da yer aldığı ekiplerle ağız, çene ve diş hastalıklarının tedavilerini yapabilen, referans alınan diş hastanesi olmak için büyük bir çabayla çalışmaktayız.

Motivasyon

Temel Değerlerimiz