Batıkent Mah. Ulusal Egemenlik Bulv. No: 12 Tepebaşı / Eskişehir
Hasta Yorumları

Değerlendirmeler

5
Ortalama Değerlendirme Puanı

Hastalarımızın Yapmış Olduğu Yorumlar

Şule Kocadaş

Ankara'da başlayıp, Global ailesi ile tamamladığımız bir diş serüveni bizimkisi.Öncelikle ilk başvurduğumuzda bizim sorunumuza çözüm bulan Hülya Hanıma, daha sonra da eşim ve benimle sanki bizim evin kızı gibi ilgilenen güler yüzlü , sevecen , naif Dt. Hilal Hanıma ve güler yüzlü asistanı Gizem Hemşireye çok teşekkür ederiz.Iyi ki sizi tanıdık ,iyi ki varsınız Global Ailesi.


Ahmet Düzdağ

Yüreğindeki güzellik ve samimiyet, yüzündeki tebessüm, ellerindeki hafiflik ve maharetle; Dişler neredeyse kendiliğinden tedavi oluyor. Korkusu olanların korkusunu yendiği, ağrısı sızısı olanların ağrı sızılarını giderdiği, her âileye lâzım bir "Diş Tabibi"; #MirayTosun Viran olmuş ağzımı, "mâlikhâneye" çevirdi resmen. Çok teşekkür ederim, ellerine, emeklerine, güzel yüreğine sağlık (asistanın Hande Hanımı anmamak haksızlık olur. Muhteşem bir ekip çalışması. Ona da yürekten teşekkürler). İyi ki varsınız...


Merve Karpuz

İlgi alaka güler yüz ve işinin ehli personel ve hekimler sayesinde ağrı ile girdiğiniz hastaneden yüzünüzde gülücüklerle cıkmanız garanti bu yüzden teşekkürler global diş hastanesi sahipleri ve personeli 👍


Deniz Ceren Demir

Batıkent mahallesinde bulunan daha önce de evime yakın olduğu için tercih ettiğim global hastanesine bu sefer günlerce acısını çektiğim yirmilik dişlerim için acil olarak gittim. Miray hanıma ne kadar teşekkür etsem az hem beni sakinleştirdi hem de bekletmeden diş sorunumu acısız ve ağrısız bir şekilde çözdü. Tekrar çok teşekkür ediyorum.


Ekrem Sarıkaya

Diş proplemlerimden dolayı uzun süre merkezinizden hizmet aldım. Cana yakın güler yüzlü dalında deneyimli hekimlerin, hastaneye girişte sizi karşılayan sıcak ve güler yüzlü personellerin bulunduğu, rahatlıkla soru sorup bilgi alınabildiğim, kendimi rahat ve huzurlu hissettiğim bir ortam olarak hafızamda yer edecektir. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.


Bahadır Çoğal

Uzun zamandır yenemediğim dişçi fobisini sayelerinde aştım. Tedaviye başlanmadan önce yaşadığım ağrıyı tarif edecek cümle yoktu. Tedavi sırasında ve sonrasında hiç ağrı ve acı yaşamadım. Artık diş problemlerimi ertelemek yerine kendimi işinin ehli olan sizlere emanet edeceğim. Tekrar teşekkür ederim sizlere.


Hazel Keskin

En büyük korkum olan dişçi korkusunu yenmeme sebep olan hastahanedir. Kadrosu güvenilir, hijyen kurallarına uygun çalışılıyor. Hasta - doktor iletişimini kaliteli bir şekilde sağlıyorlar. Her gidişimde güler yüzle karşılanıyorum. Herkese tavsiye ederim.


Harun Kocakaya

Eskişehire önceliği sağlık ve hizmet anlayışıyla bir hastane kurulmasına sebeb olan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Zirkonyum dişlerimi çok kısa sürede yapıp her aradığımda beni hiç sıkılmadan sorularımı yanıtlayan Dr Miray hanıma ayrıca teşekkür ederim. Uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle...


Sevil Böle

Çok güzel bir yer tam aile ortamı hiç hastane gibi değil bugün bende gittim eşimin yanında çok ilgilendiler. Herkese teşekkür ederim


Nilay Ulusoy

Çok memnun kaldım. Teşekkürler.


Mehmet Akkartal

İlgili personel rahat bir ortam dişçi korkusunu olanı bile rahat ettirebilecek biryer hizmetler için teşekkür ederiz


Kemal Can Arslan

Öncelikle kaliteli ve Güler yüzün adresi desem yeridir implant ve diş çekimi işlemlerin oldu beni İşinde çok iyi teknik personel ile tedavimi yaptılar başarılar diliyorum hep böyle devam edin 👍🏻👍🏻


Ertan Baskol

Güler yüzlü personeli, işini severek yapan uzman hekimleri. Hekimleri dedim çünkü her işleminizi tek bir doktor değil alanında uzman doktor tedavi ediyor. Kısacası ben çok memnunum.


Aziz Altınkaynak

Ben Aziz Altınkaynak İmplantlarım bugün bitti.✅ Daha hastaneye girerken personelin sıcak ilgisi ve güler yüzlü tavrı rahatlatıyor.Kendimi hiç hasta müşteri gibi hissetmedim. Başta Mustafabey ve eşi Dr. Hülya hocam, İmplantlarım takılırken minimum sızı hissettiren Elshan hoca,porselenlerimi yerleştiren Dr.Hilal hanım,yardımcısı Gizem hanım,muhasebede Simge hanım,Başak hanım ve implant uzmanı Bünyamin bey hepsine çok teşekkür ediyorum. Yapılan tedavi ve insani ilişkiler ödediğim maddi bedelin çok üzerinde. Ayrıntı : Hastane sahibi ve çalışanlar benim akrabam değiller ve diş tedavim sırasında tanıştım. Çevreme ve tanıdıklarıma gözü kapalı tavsiye edeceğim çağdaş ve modern insanlar. Tedavinin 10 Kasım günü bitmesi tesadüf tabii ki, Personelin bugüne özel giyimi ayrıca artı. Menfi yorum yapanların biraz daha sağduyulu olması benim düşüncem. Esenkalın,sağlıkla kalın.


Semiha Sarıkaya

Güler yüzlü ve ilgili personeli , deneyimli ve güvenilir hekimleri ile Eskişehir'de 1 numaralı ağız ve diş sağlığı merkezi. Böyle bir merkezi şehrimize kazandırdıkları için de kurucularına çok teşekkür ederiz.


Evren Abacı

Esim ile birlikte acil olarak gitmiştik muayene olduk güler yüzlü ve çok cana yakınlarıdı 15 dakika içerisinde sıramız geldi ve bizimle ilgilendiler kesinlikle öneririm.


Behiye Tokatlı

Yegenimin süt dişlerinden sonra çıkan dişleri kısa sürede çürüdü, dişci korkusundan dolayı dişlerini tamamen kaybedicez diye korkmuştuk ancak tecrübeli ve güvenilir ekibi ile 6 yaşında olan yeğenimi uyutarak :) bayıltarak 4 dolgusunu yaptılar ve dislerini kurtardılar 6 yaşında çıkan dislerin yeri dolmuyormus bu konuda bize destek olan tüm ekibe tesekkur ederiz özellikle Miray hanıma. yeğenim 2 saat sonra uyanıp hiç bisey olmamış gibi oynamaya basla bile . Tesekkur ederiz.


Hilal Tan

Çok korktuğum kanal tedavim için bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Diş doktorlarından yana hiç yüzüm gülmemişti ama Miray hocamla önyargılarımı korkularımı yendim.miray hoca benimle baştan sona ilgilenen doktordu takiplerimi hep o yaptı. kapıdan girdiğiniz andan itibaren güleryüz ve çalışanların ilgisini fark etmemeniz imkansız. Ayrıca yıllar önce yaptırdığım kaplama dişimin de tekrar kanal Yapılması gerektiğini farkedip çok kısa sürede Müdahale etti. Eskişehire böyle bir klinik kesinlikle gerekliydi. Çok teşekkür ediyorum.


Metin Aktaş

Aralık ayında Diş sorunlarım için Özel Global Diş Hastanesi ne başvurdum. Çok kısa sürede tedavimi yapan Çene cerrahisi uzmanı Dr Erşan bey'e Diş eti sorunlarımı tedavi eden Dr Altan bey'e ve diş dolgumu yapan Dr Miray hanıma çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakaları için tüm hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum. Eskişehir için çok önemli bir diş hastanesi.


Murat Çetiner

Dt.Hilal hanım ve Hande hanım elinize emeğinize sağlık işinizi severek yaptığınız belli çokk teşekkürler ederim.


Özkan Kestel

Eşim le kendimin dislerini yaptirdik cok memnun kaldık.cok cok hijyenik,doktorlarda cok tecrübeli..cok teşekkür ederiz..


Zeynep Macit

Global diş hastanesi nin çok ilgili ve güleryüzlü ekibine teşekkür ederim özellikle miray hanıma dislerimin tedavisini mükemmel yaptığı için temiz ve hijyen otopark sorunu da yok kesinlikle tafsiye ederim...


Mesut Anık

Kızımı acil olarak götürdüğümde yapılan müdahalede ve daha sonraki süreçte ki yapılan bütün tedavilerde gayet memnun kaldık ve eskişehirde böyle bir hastanenin olması gayet sevindirici fiyatları ise gayet makul güler yüzlü personeli ve ilgili doktorları ile gayet memnun kaldık ve eşimin de diş rahatsızlığı için gittiğimizde yine aynı ilgi ile karşılanmak güzel teşekkür ederiz GLOBAL Ailesi


Emre Burak Kocakaya

Eşim ve benim tedavi sürecimiz boyunca Dr Miray Hanım başta olmak üzere bizi hasta olarak değilde misafir gibi güler yüzle karşılayan tüm personele teşekkür ederiz.